ABICOR BINZEL

Firma Alexander Binzel Schweisstechnik GmbH Co.KG vznikla v roku 1945 v Alten-Busecku ( Giessen) v SRN. Už od svojho vzniku sa spoločnosť postupne špecializovala na vývoj a výrobu zváracích horákov pre zváranie v ochranných atmosférach. Za viac ako 50 rokov si vytvorila svoje vlastné know-how a vyvinula postupne rady malých, vysokovýkonných zváracích horákov MIG/MAG a následne od 70. rokov i zváracích horákov WIG/TIG.
Vývojom, inováciou a vysokou kvalitou výroby sa firma stala určitým merítkom v oblasti techniky zváracích horákov. V súčasnosti je ABICOR BINZEL skupina zastúpená prostredníctvom viac než 30 dcérskych spoločností a 20 exkluzívnych dovozcov vo viac než 50. krajinách na celom svete.

Spoločnosť FORMICA úzko spolupracuje s firmou BINZEL už od svojho vzniku v roku 1992. Všetky zváracie zariadenia vyrábané našou spoločnosťou sú v základnej výbave dodávané s horákmi BINZEL. Firemná predajňa má v ponuke široký výber náhradných a spotrebných dielov na horáky BINZEL. V neposlednom rade v servisnom pracovisku firmy FORMICA sa mesačne opraví a repasuje veľké množstvo zváracích horákov MIG/MAG; TIG a plazmových rezacích horákov.

Na stiahnutie


Katalóg MIG/MAG


Katalóg TIG

Zobrazených 1–9 z 34 výsledkov